Orient

Експертиза

Orient має тривалий досвід роботи на ринку Азії. Завдяки набутій експертності та налагодженим зв’язкам, ми пропонуємо індивідуальні вирішення запитів наших клієнтів. Наші послуги охоплюють різні галузі: торгівлю, виробництво, логістику, харчову промисловість та консалтингові послуги.

Налаштування ланцюгів постачання

Ми пропонуємо унікальні послуги з пошуку та налаштування ланцюжків постачання, ретельно підібрані відповідно до ваших бізнес-вимог. Ми швидко знаходимо постачальників, надаємо експертну оцінку, ретельно все перевіряємо, за потреби виїжджаємо на місце. Крім цього ми робимо стратегічний аналіз ніші, перевіряємо виробничі потужності, розміщення та управління замовленнями. Широка сфера експертизи Orient дозволяє задовольнити потреби навіть найвибагливішого клієнта.

Вантажні перевезення

Orient налагоджує безпечне та швидке транспортування ваших вантажів між Азією та Європою. Ми пропонуємо перевезення у контейнерах по морю, залізницею та літаками. Наші спеціалісти контролюють всі процеси протягом транспортування: бронювання контейнерів, транспортування від заводу до порту, оформлення документації та доставку в пункт призначення. Ми гарантуємо безперебійний процес.

Консалтингові послуги

Наші персональні консультації включають стратегічне наставництво та підтримку вашого бізнесу в Азії. Команда досвідчених експертів постійно проводить глибокі дослідження ринку, пропонує експортні консультаційні послуги та вміло дає раду кризовими ситуаціями, які подекуди можуть виникнути. Співпрацюючи з компанією Orient, ви отримуєте доступ до спектру знань і досвіду наших провідних спеціалістів. Наша допомога дозволить приймати обґрунтовані рішення, досягати поставлених цілей та обходити підводні камені. Особливо клієнтам, які лише починають свій бізнес-шлях на ринку Азії.

Регіональна експертиза

Orient розуміється на навігації в унікальних бізнес-ландшафтах ключових країн Азії: Японії, Південної Кореї, Китаю (Тайвань та Гонконг), В'єтнаму та Таїланду. Розуміння регіонів дозволяє нам пропонувати оригінальні рішення, які задовольняють специфічні потреби та виклики у веденні бізнесу в цих країнах.

Співпраця з Orient

Ми розуміємо, що потреби кожного клієнта унікальні. Наша команда проводить глибокий аналіз, аби зрозуміти потреби вашого бізнесу. Це дозволяє розробляти індивідуальні стратегії відповідно до ваших цілей.

Зв’язок із регіональними експертами

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб обговорити потреби вашого бізнесу. Ми обов’язково допоможемо вам розібратися у особливостях азійського ринку.

Зв'язатися